World of the rich
World of the rich
World of the rich
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gossip Girl World
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Станете наши приятели
Кафене "Тринити" EmptyСря Юли 13, 2011 7:32 pm by Izzy

» Смяна на лик
Кафене "Тринити" EmptyСря Юни 29, 2011 7:22 am by Lexi Branson

» Модератор на форума?
Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 28, 2011 9:39 pm by Lexi Branson

» i want every single bit of you...
Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 28, 2011 10:59 am by Блеър Бас

» Булшиииииииииит ;д;д;д
Кафене "Тринити" EmptyПон Юни 27, 2011 9:18 pm by Izzy

» Welcome to my hood...;Pp
Кафене "Тринити" EmptyПон Юни 27, 2011 9:03 pm by Izzy

» Get away...with me
Кафене "Тринити" EmptyНед Юни 26, 2011 2:11 pm by Касиди Робъртс

» Нищожните ми опити за графики!
Кафене "Тринити" EmptyСъб Юни 25, 2011 9:51 pm by Джейк Остин

» Бар "E.X."
Кафене "Тринити" EmptyСъб Юни 25, 2011 9:21 pm by Джейк Остин

Top posters
Никол Андерсен
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Kaya Martinez
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Aria Rosewood
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Елена Гилбърт
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Max Fray~
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Натали
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Alex Hill
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Джейк Остин
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Блеър Бас
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Christopher Wyatt
Кафене "Тринити" Vote_lcapКафене "Тринити" Voting_barКафене "Тринити" Vote_rcap 
Статистика
Имаме 29 регистрирани потребители
Най-новият потребител е Cooper

Нашите потребители са написали 889 мнения in 91 subjects
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Пет Сеп 13, 2024 4:58 pm

 

 Кафене "Тринити"

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Kaya Martinez

Kaya Martinez


Брой мнения : 117
Join date : 18.06.2011

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyСъб Юни 18, 2011 3:02 pm

Кафене "Тринити" CHSGB_Cafe%6024_(2)_794x386
Върнете се в началото Go down
https://ggworldoftherich.bulgarianforum.net
Alex Hill

Alex Hill


Брой мнения : 45
Join date : 20.06.2011
Местожителство : Ню Йорк

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:05 pm

Насочихме се към едно кафене.
През цялото време пусках по някоя друга жега за да я разсея и тя да се засмее.След малко вече бяхме пред кафене на име "Тринити".Доста странно име.Влязохме вътре и седнахме на една от масичките,аз се обърнах към нея и `и се усмихнах.
Дойде някаква сервитьорка и поиска поръчките ни.
-Аз ще искам едно дълго кафе със суха сметана. - казах на сервитьорката.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсен

Никол Андерсен


Брой мнения : 267
Join date : 18.06.2011
Местожителство : Fuckin'Ville xD

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:16 pm

Да,с Алекс определено беше много забавно.
Името на кафенето си беше наистина малко тъпичко,но нямаше значение.
Дойде сервитьорката и Алекс си поръча.След него и аз:
-За мен едно мокачино. - усмихнах й се.
Тя тръгна нанякъде с поръчките ни.
За миг настана тишина.
-Е... - започнах аз. - Каква музика обичаш? - не ми дойде нищо друго на ум.
Върнете се в началото Go down
Alex Hill

Alex Hill


Брой мнения : 45
Join date : 20.06.2011
Местожителство : Ню Йорк

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:20 pm

След като и тя си поръча попита каква музика обичам.Това беше малко труден въпрос.
-Обичам почти всякаква музика,но повече внимание обръщам на рапа...може да се каже,че на първо място ми е рап,а след това и останалите музикални стилове. - усмихнах `и се. - Ами ти,каква музика слушаш? - попитах.
Поръчките ни дойдоха.Отпих малко от кафето си и я погледнах замислено.
-Разкажи ми повече за себе си,Никол. - исках да се опознаем,затова щях да разбера колкото се можеше повече неща за нея.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсен

Никол Андерсен


Брой мнения : 267
Join date : 18.06.2011
Местожителство : Fuckin'Ville xD

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:27 pm

Като каза,че харесва рап,щях да падна от стола.
- Леле,и аз обичам рапа.Харесвам почти всички стилове,но както каза ти - рапа е на първо място. - засмях се.
Кафето ми дойде.Разбърках сметаната отгоре и отпих малка глътка,защото беше горещо.
-Разкажи ми повече за себе си,Никол. - каза Алекс.
-Ами,какво да ти кажа? - замислих се. - Ще прозвучи малко надуто,но съм израснала в богато семейство. - погледнах към чашата си.Детството ми беше забавно,така да се каже... - нищо друго не се сещах в момента.
Върнете се в началото Go down
Alex Hill

Alex Hill


Брой мнения : 45
Join date : 20.06.2011
Местожителство : Ню Йорк

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:41 pm

Очевидно вече започнаха да изкачат общи неща между нас,което можеше само да ме радва.Отпих още малко от кафето си и придобих замислен вид.
-Знаеш ли,че аз също съм израстнал в богато семейство... - засмях се.Ето още едно общо нещо между нас. - Бях най - известното момче в училище и всички момчета ми завиждаха,а всяко едно момиче искаше да е с мен,но след като родителите ми починаха аз се промених и сега съм по - различен,надявам се да съм се променил към добро. - отпих една по - голяма глътка от кафето си и се загледах през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсен

Никол Андерсен


Брой мнения : 267
Join date : 18.06.2011
Местожителство : Fuckin'Ville xD

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 12:56 pm

Има много общи неща между нас.
Разбрах,че Алекс също е от богато семейство.И бил така д се каже известен в училище.Аз също бях известна,но реших да не го прекъсвам.
Алекс каза,че родителите му са починали и на лицето ми придоби тъжен вид.
- Съжалявам много. - казах и сведох глава.
- Аз от 15-годишна не знам къде са родителите ми.Когато бях на 15 имах едни приятели,които взимаха алкохол и дрога.Аз станах като тях тогава...Но лошото е,че родителите ми узнаха и ме пратиха да живея при леля ми.Но вече не съм такава.Промених се. - леко се усмихнах и отпих от чашата си.
Върнете се в началото Go down
Alex Hill

Alex Hill


Брой мнения : 45
Join date : 20.06.2011
Местожителство : Ню Йорк

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 1:16 pm

Хубавото беше,че се е променила.Погледнах мило към нея и допих кафето си.
-Имаш ли гадже? - попитах я любопитно,надявах се да не навлизам в личното `и пространстро,но наистина много ми беше любопитно да разбера дали излиза с някого или не. - А братя и сестри? - зададох следващия въпрос.
Огледах кафенето.Беше съвсем нормално кафене,което нямаше никакви признаци,че е някакво по - специално от останалите.А на мен ми се искаше да бяхме отишли на някое по - специално кафене.
Изпих кафето си и обърнах цялото си внимание към Никол.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсен

Никол Андерсен


Брой мнения : 267
Join date : 18.06.2011
Местожителство : Fuckin'Ville xD

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 1:20 pm

-Имаш ли гадже? - попита ме Алекс.
-Не,нямам.Но напоследък много искам да си намеря.Не знам,да имам някой с когото да споделяме и да се обичаме. - загледах се за миг нанякъде.
-А братя и сестри?
-Не. - казах просто и кратко.
-А ти? - погледнах го и зачаках отговора му.
Върнете се в началото Go down
Alex Hill

Alex Hill


Брой мнения : 45
Join date : 20.06.2011
Местожителство : Ню Йорк

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 1:25 pm

Когато каза,че няма гадже се усмихнах.В мен се зароди една малка надежда,че може да има нещо между нас.
-Аз също си нямам гадже.Всъщност от доста време не съм имал сериозна връзка...а колкото до братя и сестра,не знам да имам,но нищо чудно да се покаже от някъде един брат или една сестра. - засмях се.
Ето още нещо,което беше общо между нас.
-Ще си тръгвам,може ли да ми запишеш на това листче номера си и адреса си. - помолих я и `и подадох химикал и лист.Тя записа номера и адреса.
Оставих пари,които покривата цялата сметка на масата и излязох от кафенето,силно надявайки се,че ще я видя съвсем скоро.
Върнете се в началото Go down
Никол Андерсен

Никол Андерсен


Брой мнения : 267
Join date : 18.06.2011
Местожителство : Fuckin'Ville xD

Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" EmptyВто Юни 21, 2011 1:41 pm

-Аз също си нямам гадже.Всъщност от доста време не съм имал сериозна връзка...а колкото до братя и сестра,не знам да имам,но нищо чудно да се покаже от някъде един брат или една сестра. - засмя се,а зедно с него и аз.
-Ще си тръгвам,може ли да ми запишеш на това листче номера си и адреса си. - помоли ме той.
-Разбира се. - усмихнах се.
Записах ги и той тръгна,като остави пари на масата.Колко мило,че той плати сметката.
След като той си тръгна нямаше какво да правя друго и аз си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Тринити" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Тринити"   Кафене "Тринити" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Тринити"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
World of the rich :: Manhattan :: Кафенета и Нощни клубове-
Идете на: